Fa

ورود و ثبت نام
گروه صنعتی CNCYAB

گروه صنعتی CNCYAB از پیشگامان در خرید و فروش ماشین آلات صنعتی در ایران می باشد که با همراهی نیروهای متخصص خود مایه مباهات مجموعه و رضایت مشتریان شده است.
با توسعه روز افزون فناوری و اینترنت سبک زندگی، رفت و آمدها و خریدهای مردم به طور کلی دگرگون شده است. جستجو در فضای اینترنت و تحقیق سپس اقدام به خرید، منافع زیادی را به همراه دارد که امروزه باعث شده مردم حتی برای یکبار آن را تجربه کنند، به تبع الگوی متداول جستجو و خرید را دچار نغییر نموده است.
بنابراین در عصر حاضر این روش خرید بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن است، برای بسیاری از مردم دیگر صرف زمان های نسبتا طولانی برای خرید، سفرهای شهری و بین شهری اهمیت خود را از دست داده و این هوشمندی آنها در نحوه انتخاب و خرید باعث شده زمان مرده آنها به شدت کاهش یابد و بتوانند زمان خود را موثرتر و مفیدتر مدیریت نمایند.

گروه صنعتی CNCYAB
امکانات سایت
امکانات سایت

سایت گروه صنعتی CNCYAB این امکان را برای صنعتگران محترم فراهم آورده است. که در کمترین زمان ممکن و در هر کجای کشور، حق انتخاب و تحقیق گسترده در خصوص ماشین آلات CNC و بهره برداری از اطلاعات فنی موجود در سایت را دارند.
CNCYAB مرجع تخصصی نقد و بررسی، انتخاب و خرید اینترنتی در ایران است. گروه های مختلف ماشین آلات CNC از جمله فرز، فرز سنتر افقی، دروازه ای، تراش، سری تراش، اسپارک، وایرکات، سوپر دریل، پانچ، پرس برک، لیزر برش و ... با درج اطلاعات کامل فنی در سایت عرضه شده تا کاربران بتوانند با درافت اطلاعات کامل دستگاه ها انتخابی بی نقص داشته باشند.
همواره یکی از الویت های گروه صنعتی CNCYAB، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز برای مشتریان جهت تسهیل فرآیند خرید و فروش ماشین آلات CNC در کشور است.
گروه صنعتی CNCYAB از هیچ تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی کند و همواره سعی می کند در طول فرآیند خرید و فروش، یعنی پیش، حین و پس از خرید و فروش بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

تیم ما
همه افراد

پیشنهاد یا درخواست خود را ثبت نمایید